بایگانی ارديبهشت ۱۳۹۶ :: فرامرز میرشکار مبارکه

فرامرز میرشکار مبارکه

۸ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

هرکس  موضعی داشت و هرکس رای داد،پیروز است چون نهایت تلاش و فکر و ذهن خود را برای فردای بهتر به کار گرفته است.

اکثریت رای دهندگان تصمیم گرفتند به دولت آقای روحانی فرصت دوباره دهند،دیگر ملت ،بدهکار نیست.دیگر دولت قبل ،بهانه نیست، از امروز ، دولت باید بدون هیچ بهانه ای به خدمت صادقانه بپردازد...برای موفقیت شان در راه صراط مستقیم دعا می کنیم و معتقدیم هرکه به خون شهدا و آرمان های آنان معتقد باشد عاقبت بخیر است ولاغیر...

امام صادق (علیه السلام) فرموده‌اند:

 نزدیک‌ترین حالت بندگان به خدا و خشنودی او از آنها، هنگامی است که حجت خدا در میان آن‌ها نباشد و برای آن‌ها ظاهر نشود و آنها محل او را ندانند،ولی در عین حال معتقد باشند که حجت خدا هست، در این زمان شب و روز در انتظار فرج باشند.(بحارالانوار جلد 52، صفحه 145)   

فرامرز میرشکار:

محتوای هر پیام ،بزرگترین رسانه است که با توجه به اهمیت منبع آن میزان تاثیر خود را  در می یابد به عنوان مثال یک جمله ی یک سیاستمدار می تواند مسیر یک جامعه را عوض کند و خود بزرگترین رسانه باشد.

روی هر چیز تمرکز کنید در همان زمینه رشد می کنید.

پس ببینید تمرکزهایتان بر روی چه جیزی است،

تمرکزهایتان سرمایه واقعی شما هستند.

قانون هشتاد بیست به این معناست که :

اگر دقیق هدف گذاری،برنامه ریزی و اجرا نمایید با بیست درصد کار معادل صد در صد کار کرده اید 

یا به عبارتی دیگر:

اگراوقات خود را بیشتر صرف کارهایی کنید که

 دارای بالاترین ارزش هستند 

 این امکان را برای شما بوجود می آید

تا بهترین نتایج ممکن را به دست آورید. 

جمعه روز فطرت است، روز از نو شروع کردن، روز " ری استارت" ، جمعه ها را در یابیم... جمعه روز پایان هفته نیست ،روز شروع هفته  است. روزی که تنها ایام هفته را شروعی مجدد کند نیست بلکه روزیست که می‌توانند همه نامتعادل های روح  را از ابتدا تنظیم کند.

در آخرین دیدار که جمعی از خانواده شهدای مدافع حرم در تاریخ ۹۵/۹/۱با حضرت آقا داشتند پسر سردار شهید مرادخانی به آقا گفتند ما در موقع بیکاری در فضای مجازی مشغول فعالیت فرهنگی  هستیم دعا کنید نتیجه خوبی داشته باشد، آقا در پاسخ فرمودند :

خوب است؛ فضای مجازی! منتها در آنجا غرق نشوید. در فضای مجازی اگر آدم درست وارد بشود، خوب است؛ امّا اگر برود غرق بشود، نه؛ خوب نیست. جای خطرناکی است؛ خیلی باید آدم مراقب باشد.

->